Адреса: м.Надвірна, вул.Мазепи 25 ТЦ «ПОЛЯРИС»

IT Lux

Про компаніюКомпанія "ІТ Люкс Телеком" є регіональним оператором широкосмугового доступу до мережі Інтернет, яка успішно працює на ринку інформаційних і телекомунікаційних технологій з 2014 року та динамічно розвивається. Компанія надає послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет в місті Надвірна та районі: с. Стримба, с. Лоєва, с. Пнів, смт. Битків, с. Пасічна, с. Мирне.


Компанія будує свої мережі за технологією FTTx з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей і сучасного керованого устаткування. Це дозволяє надавати кожному абоненту канал доступу в Інтернет зі швидкістю до 1 Гбіт/с, яка є недоступною для інших застарілих технологій та є конкурентною перевагою нашої компанії порівняно з іншимим провайдерами.


Мережа розвивається на обладнанні таких відомих компаній як Mikrotik, Cisco, ZTE, BDCOM, V-Sol та інших.


Основне правило, яким керується наша компанія - надання послуг Інтернет якомога ширшому колу клієнтів. Ми завжди орієнтуємося на довгострокову співпрацю, розуміючи, що це можливо тільки за умови дотримання принципів етики і максимальної віддачі при спілкуванні з клієнтами. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки якість послуг і унікальність рішень, але й індивідуальний підхід, прозорість роботи на всіх етапах, а також захист інтересів клієнта.Ключові переваги мережі "ІТ Люкс Телеком":

Широкий спектр цінових тарифів дасть Вам змогу користуватись високоякісними послугами нашої компанії так, як це вигідно саме Вам. Кожен клієнт у нас може обрати найвигідніші умови співпраці, не зважаючи чи це велика корпорація, чи звичайний користувач.

Наші безлімітні тарифні плани дійсно відповідають заявленим швидкостям і не мають прихованих обмежень.

Ми завжди стежимо за ситуацією на ринку і використовуємо передові технологічні рішення, що дозволяють нам забезпечувати наших абонентів високою надійністю мережі та якістю надання послуг.Підключіться вже сьогодні і Ви самі зможете переконатися в доступності сучасних найякісніших телекомунікаційних послуг !